Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Skarpety kompresyjne do biegania

( ilość produktów: 7 )

Skarpety kompresyjne do biegania to niezbędny must have wykorzystywany do poprawy krążenia żylnego, co przekłada się na poprawę pracy serca, czyli na zwiększenie jego wydolności. Dodatkowo, noszone po treningu, wspomagają regenerację mięśni oraz szybsze pozbycie się kwasu mlekowego.

Skarpety do biegania Oxyburn wykonane są z materiałów najwyższej jakości oraz posiadają opracowane przez Oxyburn specjalne systemy, które powodują, że bieganie staje się łatwiejsze i wydajniejsze.

Jakie skarpety kompresyjne do biegania?

Uciskowe skarpety kompresyjne Oxyburn dzielimy na modele o różnych stopniach kompresji. Kompresja lekka (Toning), średnia (Energizer) oraz kompresja wysoka (Performance). Dostępne są skarpety wysokie (do kolana), za kostkę oraz skarpety krótkie typu stopki. Przeznaczone zarówno dla kobiet i dla mężczyzn.

Skarpety kompresyjne do biegania dostępne są w różnych wersjach. W naszej ofercie znajdują się między innymi model dedykowane do biegów długodystansowych takich jak półmaraton i maraton np. model 1480 Running Track, oraz skarpety kompresyjne do biegów trailowych np. model 1450 Trail-Run.

przeznaczenieprzeznaczenie
krójkrój
stopień kompresjistopień kompresji
pixel