Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak ubierać odzież kompresyjną Oxyburn

Jak ubierać opaski kompresyjne?

Cała odzież OxyBurn jest wykonana w technologii dającej całkowicie elastyczną strukturę, która tworzy tak zwany „egzoszkielet”, będący wsparciem dla masy mięśniowej. Oznacza to potrzebę posiadania odpowiedniego sposobu na zakładanie takiej odzieży, w celu otrzymania maksymalnej wydajności. 

  1. Wyjąć opaski z opakowania i zebrać palcami, aby uzyskać pierścień. Wsunąć na czubek stopy i naciągnąć kciukami, aby powiększyć otwór do przejścia przez piętę. Następnie kontynuować proces naciągania na nogę.
  2. Ostrożnie odwijać, podając palcami na kciuki, które powinny być włożone między opaskę a nogę. Ciągniemy delikatnym i ciągłym ruchem, równomiernie dookoła nogi.
  3. Upewnić się, że opaski są odpowiednio naciągnięte i we właściwym położeniu. Zależy od tego właściwa kompresja i skuteczne oddziaływanie na mięśnie.
instrukcja ubierania opasek kompresyjnych

 

 

Jak ubierać skarpety kompresyjne?

Wszystkie skarpetki OxyBurn są wykonane w technologii dającej całkowicie elastyczną strukturę, która tworzy tak zwany „egzoszkielet”, będący wsparciem dla naszej masy mięśniowej. Oznacza to potrzebę posiadania odpowiedniego sposobu na zakładanie skarpet, w celu otrzymania maksymalnej wydajności.

  1. Wyjąć skarpetki z opakowania, zebrać je palcami w pierścień na czubku stopy. Ostrożnym ruchem dookoła stopy umieścić je na palcach i na pięcie.
  2. Przy przechodzeniu przez piętę należy mocno naciągnąć kciukami w celu powiększenia otworu i przejść do kostki. Następnie kontynuować proces okrężnymi ruchami.
  3. Delikatnie rozwijać skarpetę na nodze, podając palcami na kciuki, włożone miedzy skarpetę, a nogę. Ciągnąć delikatnym i ciągłym ruchem, równomiernie dookoła nogi.
  4. Upewnić się, że skarpety są odpowiednio naciągnięte i we właściwym położeniu. Zależy od tego właściwa kompresja i skuteczne oddziaływanie na mięśnie.

instrukcja ubierania skarpetek kompresyjnych

pixel