Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Filozofia marki Oxyburn

Marka OxyBurn tworzy najwyższej klasy produkty kompresyjne, cenione za ich właściwości techniczne i cechy jakościowe.

Zawsze pracują nad komfortem użytkowania i jakości technicznej swoich skarpetek i bielizny, nieustannie inwestując środki w badania i rozwój nowych materiałów, technik i technologii produkcji.

Z tych powodów produkty OxyBurn są w całości produkowane we Włoszech „made in Italy”.

Zespół R & D (badania i rozwój) utrzymuje ścisły kontakt z działem produkcji, aby zawsze mieć efektywną możliwość wdrażania nowych pomysłów i produktów, poprzez wykonywanie badań i wprowadzanie udoskonaleń w czasie rzeczywistym. Tylko w ten sposób Oxyburn może zaoferować najwyższej jakości produkty sportowe, takie jak odzież, opaski i skarpety kompresyjne.

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży pozwala na rozpoznawanie OxyBurn jako marki, która na pierwszym miejscu stawia na zadowolenie użytkowników. Między innymi w tym celu, podczas produkcji używa materiałów najwyższej jakości, takich jak mikrofibra DRYARN i wełna merynosów hodowlanych.

 

ETYKA EKO-ODPOWIEDZIALNOŚCI

OxyBurn nieustannie inwestuje część zysków w poprawę procesu produkcji, w celu zmniejszenia ilości odpadów i emisji substancji szkodliwych dla środowiska.

Podczas tej ewolucji odpowiedzialności za środowisko naturalne skupia się głównie na trzech aspektach:

  • Produkcja / przechowywanie roślin: zastosowane są tu zintegrowane systemy fotowoltaiczne, które pozwalają na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla o ponad 100 ton na rok.
  • Używane surowce: dostawcy przędzy wybierani są w oparciu o rankingi uwzględniające odpowiedzialność i dbałość o środowisko i ograniczenie emisji odpadów w czasie produkcji.
  • Opakowanie produktu: nadruki na naszych opakowaniach są wykonane z respektowaniem standardów FSC (Forest Stewardship Council) i są zgodne z procesem recyklingu.

W dzisiejszych czasach dostosowanie się do ekologii musi być nieodłącznym elementem dla każdej produkcji, aby chronić to co powinno być najważniejsze dla wszystkich: środowisko.

logo OxyBurn retailers
logo OxyBurn eco friendly
pixel