Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Technologie w odzieży sportowej Oxyburn

logo technologii OxyBurn: No-Stress Cuff-System
1. No-Stress Cuff-System

Miękki, elastyczny mankiet z właściwościami anty skrętnymi. Zapewnia lepsze dopasowanie, przyczepność oraz stabilność, nie powodując przy tym nadmiernego ucisku.

logo technologii OxyBurn: Fittink Sign
2. Fittink Sign

Zintegrowane wskaźniki położenia obrazujące właściwe ułożenie względem ciała do uzyskania jak najlepszych efektów.

logo technologii OxyBurn: Reactiva Cell
3. Reactiva Cell

Struktura siateczki 3D (trójwymiarowej) pozwalająca na podwojenie powierzchni aktywnej tkaniny, w celu odparowania potu i odprowadzenia ciepła, wytwarzając efekt odsysania potu z powierzchni skóry, na zewnątrz materiału. Utrzymuje stan wysokiego komfortu podczas uprawiania aktywności fizycznej, głównie w trakcie prób wytrzymałościowych. Specyficzny kształt "komórek" odpowiedzialny jest za efekt masażu mięśni.

logo technologii OxyBurn: Tend Pad-Flap
4. Tend Pad-Flap

Tylny kołnierz ochronny, zabezpieczający przed otarciami ścięgna Achillesa przez obuwie. Poprawia on również dopasowanie i stabilizację, co zapobiega tworzeniu się pęcherzy oraz podrażnień, nawet po długim okresie użytkowania.

logo technologii OxyBurn: Wrinkles Pad-Flap
5. Wrinkles Pad-Flap

Przedni kołnierz ochronny, zapobiegający otarciom dolnej części goleni przez obuwie. Poprawia także stabilność i dopasowanie.

logo technologii OxyBurn: Outer Phalanges Pad
6. Outer Phalanges Pad

Anatomiczna poduszka ochronna z dzianiny, odpowiedzialna za ochronę przed otarciami oraz tłumiąca wstrząsy zewnętrznej strony paliczków. Zróżnicowana dla prawej i lewej stopy.

logo technologii OxyBurn: Integra Tech Structure
7. Integra Tech Structure

Technika tkania dzianiny całkowicie zintegrowanej ze strefami elastycznymi, która tworzy "egzoszkielet" do podtrzymywania masy mięśniowej, zwiększając właściwości oddychające w strefach wykonanych z gładkiego materiału o grubości "zero". Zaprojektowany został w zgodzie z anatomią ludzkiego ciała, co znacznie zwiększa dopasowanie i stabilność, w celu zapewnienia maksymalnego komfortu oraz pełnej kontroli i precyzji ruchowej, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

logo technologii OxyBurn: Talo-Navi Protection
8. Talo-Navi Protection

Anatomiczne poduszki ochronne wewnętrznej strony podbicia stopy. Chronią przed otarciami i odpowiedzialne są za tłumienie wstrząsów. Zróżnicowane dla prawej i lewej stopy.

logo technologii OxyBurn: Inner Thumb Pad
9. Inner Thumb Pad

Poduszka ochronna paliczków po wewnętrznej stronie stopy. Odpowiedzialna za ochronę przed otarciami i tłumienie wstrząsów. Zróżnicowana dla prawej i lewej stopy.

logo technologii OxyBurn: Anti-wrinkles Flex Moving
10. Anti-wrinkles Flex Moving

Specjalna konstrukcja materiału o zróżnicowanej gęstości, która ma za zadanie ułatwienie ruchu podbicia i zapobieganie marszczenia się materiału.

logo technologii OxyBurn: X-Tra Fine Seams
11. X-Tra Fine Seams

Bardzo cienkie szwy nie powodujące nadmiernych naprężeń oraz minimalizujące ryzyko otarcia dla jak najlepszego komfortu noszenia.

logo technologii OxyBurn: Heel Sys Dressing
12. Heel Sys Dressing

Struktura materiału na piętach zaprojektowana została w kształcie litery "Y", w celu uzyskania maksymalnej przyczepności oraz stabilizacji położenia. Materiał zaprojektowany w zgodzie z anatomią ludzkiego ciała, co znacznie zwiększa dopasowanie oraz stabilizację, aby zapewnić jak największy komfort, a także pełną kontrolę i precyzję ruchową, nawet w ekstremalnych warunkach.

logo technologii OxyBurn: Meta Tarsus Pad
13. Meta Tarsus Pad

Anatomiczne poduszki ochronne obszaru śródstopia. Odpowiadają za ochronę przed otarciami i tłumienie wstrząsów. Zróżnicowane dla prawej i lewej stopy.

logo technologii OxyBurn: Anatomical Knuckles Protective Dry-Pad
14. Anatomical Knuckles Protective Dry-Pad

Anatomiczne poduszki ochronne, ich zadaniem jest amortyzacja oraz ochrona kostek palców. Zróżnicowane dla prawej i lewej stopy.

logo technologii OxyBurn: Grip-Tech Plant Pad
15. Grip-Tech Plant Pad

Anatomiczne poduszki ochronne powierzchni podeszwy, odpowiedzialne za ochronę przed otarciami i tłumienie wstrząsów. Ich struktura zwiększa przyczepność do powierzchni. Zróżnicowane dla prawej i lewej stopy.

logo technologii OxyBurn: Anatomically Toe Fitting
16. Anatomically Toe Fitting

Zróżnicowana anatomicznie, dla prawej i lewej stopy budowa noska, która zapewnia maksymalne dopasowanie, jak najlepszą przyczepność i komfort noszenia.

logo technologii OxyBurn: Dry Fas Tex
17. Dry Fas Tex

Skonstruowana z oczek w kształcie diamentu siateczka, która powiększa powierzchnię wentylacyjną, wspomagając odprowadzenie potu i nadmiaru ciepła od skóry na zewnątrz materiału, zapewniając jednocześnie wzrost komfortu. Dry Fas Tex zaprojektowany został do umiejscowienia go w obszarach mogących potęgować jego funkcjonalność, w zależności od przeznaczenia odzieży w której siateczka została zastosowana. Dry Fas Tex zwiększa swoją funkcjonalność poprzez wzmacnianie strumienia wentylacyjnego generowanego przez wykonywanie ruchów ciała w trakcie wykonywanej aktywności fizycznej, dzięki czemu poprawia swoje właściwości termoaktywne, zwłaszcza podczas intensywnego i długotrwałego wysiłku fizycznego.

logo technologii OxyBurn: Fibula Pad
18. Fibula Pad

Anatomiczna poduszka ochronna w strefie kości strzałkowej. Odpowiedzialna jest za ochronę przed otarciami oraz tłumienie wstrząsów. Zróżnicowana na prawą i lewą nogę.

logo technologii OxyBurn: Shinbone Pad
19. Shinbone Pad

Anatomiczna poduszka ochronna w strefie kości goleniowej, która jest odpowiedzialna za ochronę przed otarciami i tłumienie wstrząsów. Zróżnicowana dla prawej i lewej stopy

logo technologii OxyBurn: Anatomical Calf-Pad
20. Anatomical Calf-Pad

Anatomiczna poduszka ochronna łydki. Odpowiedzialna jest za ochronę przed otarciami i tłumienie wstrząsów. Zróżnicowana dla prawej i lewej stopy.

logo technologii OxyBurn: Anatomical Flexor-Pad
21. Anatomical Flexor-Pad

Anatomiczne poduszki ochronne w obszarze mięśnia zginacza, które odpowiadają za ochronę przed otarciami i tłumienie wstrząsów. Zróżnicowane dla prawej i lewej stopy.

logo technologii OxyBurn: A.P.S. Anatomically Pad Structure
22. A.P.S. Anatomically Pad Structure

Anatomiczne wzmocnienia zróżnicowane dla prawej i lewej nogi, które zapewniają maksymalną ochronę i wygodę.

logo technologii OxyBurn: Dry-Tech Flow
23. Dry-Tech Flow

Anatomiczna wstawka z materiału o strukturze Dry-ring z wysoką zdolnością oddychalności, w celu szybszego odparowania potu i odprowadzenia nadmiaru ciepła. Wykonana w zgodzie z anatomią ludzkiego ciała, co powoduje zwiększenie jej funkcjonalności nawet przy długotrwałych wysiłkach fizycznych.

logo technologii OxyBurn: Clima Stripes
24. Clima Stripes

Wstawki z równoległych pasków w obszarze podeszwy, wykonanych z ekstra oddychającej siateczki. Utrzymują idealny mikroklimat stopy. Ich właściwości oddychające eliminują gromadzenie się nadmiaru potu i ciepła powstałych podczas wysiłku fizycznego.

logo technologii OxyBurn: Anatomical shock absorber pad
25. Anatomical shock absorber pad

Anatomiczne poduszki, zróżnicowane dla prawej i lewej stopy, spełniające funkcję amortyzującą i kojącą pięty oraz tylnej części podbicia.

logo technologii OxyBurn: Heel-Toe Traspirant Protective Padding
26. Heel-Toe Traspirant Protective Padding

Oddychające i wzmocnione pięty oraz czubki palców dla lepszej ochrony i zachowania świeżości, a także dla zwiększenia odporności przed zużyciem.

logo technologii OxyBurn: Left-Right Put-On System<
27. Left-Right Put-On System

Techniczna struktura, zaprojektowana zgodnie z anatomicznym kształtem prawej i lewej stopy, w celu uzyskania jak największego dopasowania i najlepszego wykorzystania odzieży.

logo technologii OxyBurn: Traspirya Cushioning Texture
28. Traspirya Cushioning Texture

Absolutna nowość w technice tkania dzianiny o innowacyjnej strukturze, która zapewnia stałe, a jednocześnie skuteczne uzyskiwanie dwóch odmiennych funkcji: amortyzacja i wysoka oddychalność.

logo technologii OxyBurn: HD Weave Textile
29. HD Weave Textile

Wysoka jakość tkania dzianiny, którą otrzymujemy wyłącznie przy zastosowaniu specyficznych i najnowszych technologii obróbki. Pozwala to na pokonanie 1080dpi, a tym samym uzyskanie konkretnych właściwości przetwarzanej dzianiny (odparowywanie potu, wzmocnienia, odpowiedniej elastyczności) z uzyskaniem dużo bardziej skutecznej funkcjonalności, niż obecnie obowiązujące standardy.

logo technologii OxyBurn: B-try ceps pad
30. B-try ceps pad

Anatomiczna poduszka ochronna z dzianiny, która odpowiada za ochronę przed otarciami i tłumienie wstrząsów kończyn górnych. Zróżnicowana dla prawej i lewej ręki.

logo technologii OxyBurn: Sta By Low Weaiving Containment Antisprain
31. Sta By Low Weaiving Containment Antisprain

Wstawka z dzianiny o wyjątkowo zwartej i kompresyjnej strukturze, w obszarze zgięcia stawu skokowego, który jest wyjątkowo podatny na urazy uderzeniowe. Specjalny materiał zmniejsza ryzyko zniekształcenia, jednocześnie zapewniając wsparcie i zabezpieczenie.

logo technologii OxyBurn: Tendy on guards
32. Tendy on guards

Gęsta, wyjątkowo zwarta wstawka do ochrony ścięgna Achillesa.

logo technologii OxyBurn: Raglan Sleeve
33. Raglan Sleeve

Raglanowy rękaw, połączony z płaskim szwem, zapewnia najlepsze dopasowanie, przyleganie odzieży i komfort noszenia.

logo technologii OxyBurn: No-Torx Stretch Bandage
34. No-Torx Stretch Bandage

Elastyczna opaska z właściwościami anty-skrętnymi, zapewniająca lepsze dopasowanie, przyczepność i stabilność noszonej odzieży.

logo technologii OxyBurn: Fit-Support Bands
35. Fit-Support Bands

Anatomiczne, elastyczne profile, które mają za zadanie stabilizować noszone ubranie. Poprawiają dopasowanie oraz zapewniają działanie stopniowej kompresji.

logo technologii OxyBurn: Anatomical Free Muscle Extension
36. Anatomical Free Muscle Extension

Anatomiczne strefy mięśniowe z powiększoną powierzchnią, charakteryzującą się szczególnie adaptacyjną i elastyczną strukturą, która skutecznie obejmuje mięśnie, zapewniając w ten sposób swobodę ruchu i rozciąganie.

logo technologii OxyBurn: Adherent Extremities
37. Adherent Extremities

Miękki kołnierzyk i elastyczny ściągacz stabilizujący, posiadający właściwości anty-skrętne, zapewniający maksymalny komfort noszenia i przyleganie do ciała.

logo technologii OxyBurn: Differentiated D.T.S Terry Structure
38. Differentiated D.T.S Terry Structure

Zróżnicowane anatomicznie struktury dzianiny, zapewniające maksymalną ochronę i wygodę.

logo technologii OxyBurn: Key Silk
39. Key Silk

Anatomiczna wkładka łuku podeszwowego o minimalnej grubości, z jedwabiu w czystej postaci. Dzięki licznym właściwościom tego włókna możliwa jest skuteczna termoregulacja ciała nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Ogrzewa skórę jeśli jest zbyt zimna i chłodzi gdy jest zbyt gorąca.

Ta technologia pozwala na produkcję lekkiej odzieży o minimalnej grubości, która chroni organizm przed ekstremalnym zimnem i daje poczucie całkowitej kontroli.

logo technologii OxyBurn: Zero Blyst
40. Zero Blyst

Anatomiczne wkładki wykonane z bezpiecznego dla skóry materiału "SafeSkin", a konkretnie nylon o wysokiej odporności na zużycia, poddany obróbce z zastosowaniem nanocząsteczek PTFE, które zmniejszają tarcie, zapobiegając tworzeniu się pęcherzy i podrażnień skóry w miejscach największego kontaktu z zewnętrzną odzieżą.

logo technologii OxyBurn: Hygenizer Footbed
41. Hygenizer Footbed

Tylko część stopy ma na celu wspieranie całego ciężaru ciała.

Technologia ta pozwala na wstawienie anatomicznie ukształtowanej wkładki, zróżnicowanej dla prawej i lewej stopy, chroniącej przed uderzeniami w najlepszy możliwy sposób. Ponadto, korzystanie ze specyficznego materiału zawierającego właściwości antybakteryjne, gwarantuje najwyższy poziom higieny, nawet po kilku godzinach intensywnego użytkowania.

Bezszwowa integracja Clima Stripes wytwarza stały przepływ powietrza, który przyśpiesza odparowanie potu i wilgoci na zewnątrz materiału przy każdym ruchu.

logo technologii OxyBurn: Hygensafe Footbed
42. Hygensafe Footbed

Tylko część stopy ma na celu wspieranie całego ciężaru ciała.

Technologia ta pozwala na wstawienie anatomicznie ukształtowanej wkładki, zróżnicowanej dla prawej i lewej stopy, chroniącej przed uderzeniami w najlepszy możliwy sposób. Ponadto, stosując specyficzny materiał o niskim współczynniku tarcia, zminimalizuje ryzyko powstawania pęcherzy lub podrażnień skóry, nawet po kilku godzinach intensywnego użytkowania.

Bezszwowa integracja Clima Stripes wytwarza stały przepływ powietrza, który przyśpiesza odparowanie potu i wilgoci na zewnątrz materiału przy każdym ruchu.

opaski kompresyjne OxyBurn z rozlokowaniem technologii

skarpetki kompresyjne, stopki oxyBurn z rozlokowaniem technologii

skarpety kompresyjne, podkolanówki OxyBurn z rozlokowaniem technologii

podkolanówki kompresyjne, skarpety OxyBurn z rozlokowaniem technologii

koszulka z krótkim rękawem OxyBurn z rozlokowaniem technologii

koszulka z długim rękawem OxyBurn z rozlokowaniem technologii

pixel