Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koszulki kompresyjne

( ilość produktów: 4 )

Odzież kompresyjna marki Oxyburn produkowana jest od wielu lat. To właśnie wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostarczać najwyższej jakości ubrania kompresyjne w najlepszych cenach. Wśród tych produktów znajdują się m.in.: koszulki kompresyjne zaliczane do odzieży typu base layer, czyli warstwa podstawowa. Jest to bielizna termoaktywna, którą można stosować zarówno na co dzień jak i w trakcie uprawiania sportów.

Koszulki kompresyjne Oxyburn są bardzo trwałe oraz technologicznie zaawansowane z dużymi właściwościami technicznymi. Są one przeznaczone dla amatorów oraz zawodników profesjonalnych, którzy potrzebują odzieży zapewniającej optymalne warunki (suchość i przewiewność) podczas intensywnego wysiłku. Dzięki takim właściwościom, zawodnik rozluźnia swoje mięśnie i poprawia poziom wydajności treningowej.

Koszulki kompresyjne Oxyburn doskonale nadają się do biegania, do jazdy na rowerze, sportów zimowych, treningu na siłowni oraz innych popularnych sportów. Przeznaczone zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Dostępne są koszulki o różnych stopniu kompresji (Toning, Energizer oraz Performance) oraz o różnym kroju. Wyróżniamy, bezrękawniki, np. z serii DO NET, model 5080 B-Easy, koszulki z krótkim rękawem np. model 5020 UPPER, oraz koszulki z długim rękawem np. model 5060 Sky-Race.

stopień kompresjistopień kompresji
krójkrój
RozmiaryRozmiary
  • Oxyburn
  • Ubrania
pixel