Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spodnie i spodenki kompresyjne

( ilość produktów: 1 )

Spodenki i spodnie kompresyjne Oxyburn znakomicie wspomagają nogi podczas aktywności fizycznej. Idealnie przylegają i dopasowują się do ciała tworząc efekt drugiej skóry, jednocześnie wzmacniają mięśnie, zmniejszają ich wibrację oraz niwelują wytwarzanie kwasu mlekowego.

W zależności od potrzeb można je nosić jako pierwszą warstwę (base layer) lub jako jedyną warstwę ubrania. Zależy to głównie od warunków pogodowych. Podczas zimniejszych dni szczególnie polecany jest model 5035 RAMPAGE, czyli długie spodnie termoaktywne. Wykonane są one z technologicznie zaawansowanych materiałów, w skład których wchodzi poliamid, polipropylen oraz elastan. Model ten może być używany jako pierwszą warstwę nawet w temperaturze do -20°C.

Dodatkowo w ofercie Oxyburn jest kompresyjna bielizna termoaktywna, którą zaleca się do wszystkich sportów wymagających tego typu odzieży. Oferowane przez nas spodnie kompresyjna przeznaczone są z kolei do biegania, jazdy na rowerze, trekkingu oraz sportów zimowych takich jak narciarstwo i snowboard.. Produkty przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn.

Dostępne są krótkie spodenki, spodnie 3/4, długie spodnie oraz krótkie spodenki kolarskie na szelkach, czyli model 5100 EDDY. Te spodnie kompresyjne posiadają wygodną żelową wkładkę o 3 różnych gęstościach pianki, dzięki czemu nadają się na długie dystanse.

pixel