Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Przegląd skarpet kompresyjnych do biegania
Głównym elementem ubioru każdego biegacza są buty. Nie ulega to żadnej wątpliwości. Warto jednak pamiętać o tym, że aby noga czuła się komfortowo w bucie, musi towarzyszyć mu odpowiednia skarpeta. Oxyburn specjalizuje się w produkcji skarpet sportowych, tworząc modele, z przeznaczeniem do uprawiania różnych sportów.
Czytaj więcej
Co dają opaski uciskowe na ręce?
Opaski kompresyjne czy to na rękę czy łydkę to uzupełniający element garderoby niemal każdego biegacza czy tenisisty. Podtrzymują one nadgarstek w odpowiednim położeniu oraz poprawiają krążenie krwi w organizmie. Jednocześnie opaski kompresyjne zapobiegają urazom oraz zmniejszają ból wywołany wysiłkiem fizycznym. Dlaczego warto je stosować?
Czytaj więcej
Kompresyjne skarpety do biegania, ich wady i zalety
Osoby aktywnie uprawiające sport powinny zainwestować w skarpety kompresyjne. Ten i wiele innych sloganów reklamowych pojawia się niemal na każdym opakowaniu tego wyjątkowego produktu. Czy jest to wyłącznie chwyt reklamowy mający przyciągnąć nowych klientów, czy też skarpety kompresyjne faktycznie spełniają swoją rolę. Kompresja stała się „modna”, tak więc warto rozwiać wątpliwości, co do zasadności zakupu tego typu produktów.
Czytaj więcej
pixel