Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Skarpety

Jakie skarpety do siatkówki wybrać?
Siatkówka to sport zespołowy, który oprócz umiejętności zawodników wymaga odpowiedniego przygotowania jeżeli chodzi o osprzęt. Do kompletnego przygotowania nie wystarczy odpowiednia koszulka termoaktywna, buty czy spodenki. Warto również zadbać o odpowiednie zabezpieczenie stopy, dlatego podpowiadamy jakie skarpety do siatkówki wybrać?
Czytaj więcej
Co to jest odzież kompresyjna?
Odzież kompresyjna pojawiła się na polskim rynku stosunkowo niedawno, bo zaledwie kilka lat temu i od tego czasu zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. W szczególności upodobały ją sobie osoby uprawiające jogging, ale i nie tylko. Co to jest odzież kompresyjna i dlaczego warto zainwestować w przynajmniej jeden jej komplet?
Czytaj więcej
Przegląd skarpet kompresyjnych do biegania
Głównym elementem ubioru każdego biegacza są buty. Nie ulega to żadnej wątpliwości. Warto jednak pamiętać o tym, że aby noga czuła się komfortowo w bucie, musi towarzyszyć mu odpowiednia skarpeta. Oxyburn specjalizuje się w produkcji skarpet sportowych, tworząc modele, z przeznaczeniem do uprawiania różnych sportów.
Czytaj więcej
Kompresyjne skarpety do biegania, ich wady i zalety
Osoby aktywnie uprawiające sport powinny zainwestować w skarpety kompresyjne. Ten i wiele innych sloganów reklamowych pojawia się niemal na każdym opakowaniu tego wyjątkowego produktu. Czy jest to wyłącznie chwyt reklamowy mający przyciągnąć nowych klientów, czy też skarpety kompresyjne faktycznie spełniają swoją rolę. Kompresja stała się „modna”, tak więc warto rozwiać wątpliwości, co do zasadności zakupu tego typu produktów.
Czytaj więcej
Jakie skarpetki kompresyjne wybrać?
Odzież kompresyjna zyskuje coraz większe rzesze zwolenników. Nic dziwnego. Jest nie tylko wygodna, ale przede wszystkim niejako spełnia pokładane w niej nadzieje. Odzież kompresyjna obecnie dostępna jest na większość ciała, mamy koszulki, spodnie, opaski czy też skarpetki kompresyjne … Często zamawiają je firmy, nie znając jej prawdziwego zastosowania. Bo ucisk to nie to samo co kompresja.
Czytaj więcej
Jakie skarpetki do biegania?
Skarpety dla biegaczy to nie tylko chwytliwy slogan marketingowy, który ma zachęcić sportowców do zakupu takiej a nie innej pary. To przede wszystkim  produkt funkcjonalny mający za zadanie poprawić komfort treningu, w każdych warunkach pogodowych.
Czytaj więcej
pixel